OS-I-CIN3F-WSMP

3MP Wifi Network PT Kamera

Tato 3 Mpix kamera je předurčena do domácího prostředí. I přes svou nízkou cenu poskytuje vynikající obraz, malé rozměry, velmi snadné zapojení a integraci do mobilních zařízení. Nevyžaduje pevnou veřejnou IP adresu. Nabízí široké možnosti upevnění a dokonalé pokrytí prostoru.

True Day/Night
Denní / noční mechanický infračervený filtr činí tuto kameru ideální pro aplikace s kolísavými světelnými podmínkami, dodává barevný obraz během dne a automaticky přepíná na monochromatický při stmívání scény.
Regions of interest
Oblast zájmu (ROI) je uživatelsky definovaná funkce, která umožňuje operátorovi sledovat konkrétní oblasti scény při zachování celkového situačního přehledu méně důležitých oblastí.
Smart IR
Díky infračervenému osvětlení lze zachytit detailní snímky i za slabého osvětlení nebo úplné tmy. Technologie Smart IR se přizpůsobuje intenzitě infračervených LED diod tak, aby kompenzovala vzdálenost objektu a zabraňuje tomu, aby infračervené LED diody přeexponovaly obraz, když se objekt přibližuje ke kameře. Integrované infračervené osvětlení kamery poskytuje vysoký výkon v prostředí s extrémně slabým osvětlením do 10 metrů.
Otočení obrazu
Zachycení nepotřebných dat, jako jsou okolní stěny chodby, může zvýšit požadavky na úložiště bez jakékoliv přidané hodnoty. Funkce převrácení obrazu umožňuje otočit obraz kamery v krocích po 90 ° pro lepší optimalizaci videa.
Ochrana (napěťové přetížení)
Zvládne ±10% toleranci vstupního napětí, tato kamera spolehlivě poslouží i v těch nejméně stabilních podmínkách. 6KV ochrana proti bleskům dostatečně zajistí celou kameru.
Interoperabilita
Kamera odpovídá specifikacím ONVIF (Open Network Video Interface Forum), které zajišťují interoperabilitu mezi produkty síťového videa bez ohledu na výrobce.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

  • 1/3” 3Megapixel progresívní CMOS
  • H.264& MJPEG dual-stream enkódování
  • 20fps@3M(2304×1296)&25/30fps@1.3M (1280×960)
  • 0°~355° otáčení, 90° naklápění, 25 předvoleb
  • IR přísvit až do 10m
  • Easy4ip pro snadné zprovoznění bez veřejné IP
  • Wi-Fi připojení
  • vstup na Micro SD kartu, až do 128GB
  • DC5V2A

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka