OS-I-EEN4M-ST

4MP WDR IR Eyeball Síťová Kamera

Tato kamera s IR přísvitem poskytuje rozlišení 4 MP s motorizovaným varifokálním objektivem 2,7 až 12 mm. Elegantní design v kombinaci s řadou jednoduchých montážních řešení poskytuje vynikající volbu pro nejrůznější malé až středně velké aplikace za přijatelnou cenu.

True Day/Night
Denní / noční mechanický infračervený filtr činí tuto kameru ideální pro aplikace s kolísavými světelnými podmínkami, dodává barevný obraz během dne a automaticky přepíná na monochromatický při stmívání scény.
Regions of interest
Oblast zájmu (ROI) je uživatelsky definovaná funkce, která umožňuje operátorovi sledovat konkrétní oblasti scény při zachování celkového situačního přehledu méně důležitých oblastí.
Smart IR
Díky infračervenému osvětlení lze zachytit detailní snímky i za slabého osvětlení nebo úplné tmy. Technologie Smart IR se přizpůsobuje intenzitě infračervených LED diod tak, aby kompenzovala vzdálenost objektu a zabraňuje tomu, aby infračervené LED diody přeexponovaly obraz, když se objekt přibližuje ke kameře. Integrované infračervené osvětlení kamery poskytuje vysoký výkon v prostředí s extrémně slabým osvětlením do 60 metrů.
Wide Dynamic Range
Kamera je vybavena nejmodernější technologií pro velký dynamický rozsah (WDR), která poskytuje prokreslený obraz i za velmi obtížných světelných podmínek. I v podmínkách rychle se měnících kontrastů - příliš světlých nebo příliš tmavých, True WDR (120dB) optimalizuje obě složky scény tak, aby dosáhl použitelného obrazu.
Otočení obrazu
Zachycení nepotřebných dat, jako jsou okolní stěny chodby, může zvýšit požadavky na úložiště bez jakékoliv přidané hodnoty. Funkce převrácení obrazu umožňuje otočit obraz kamery v krocích po 90 ° pro lepší optimalizaci videa.
Ochrana
Zvládne ±10% toleranci vstupního napětí. Tato kamera spolehlivě poslouží i v těch nejméně stabilních venkovních podmínkách. 6KV ochrana proti bleskům dostatečně zajistí celou kameru.
Interoperabilita
Kamera odpovídá specifikacím ONVIF (Open Network Video Interface Forum), které zajišťují interoperabilitu mezi produkty síťového videa bez ohledu na výrobce.
Smart H.264+
Poskytuje vysoce kvalitní video bez zbytečné zátěže počítačové sítě. Smart H.264+ je optimalizovanou implementací H.264. Technologie Smart H.264+ obsahuje strategii adaptivního kódování scény, dynamický GOP, dynamický ROI, flexibilních vícerámečkových odkazů a inteligentní redukci šumu, což v součtu umožní úsporu až 70% šířky datového pásma a disku v porovnání se standardem H.264.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Související produkty

  • 1/3” 4Megapixel progressive CMOS
  • H.264+ & H.264 dual-stream enkódování
  • 20fps@4M(2688x1520) & 25/30fps@3M (2304×1296)
  • WDR(120dB), Den/Noc(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
  • Více možností sledování: Web prohlížeč, CMS(DSS/PSS) & DMSS
  • vstup na Micro SD kartu, až do 128GB
  • 2.7~12mm varifokální objektiv
  • Max IR LED přísvit až do vzdálenosti 60m
  • IP67, PoE

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka