Odpovědnost

Sentry Company s.r.o. bude věnovat největší pozornost na to, aby obsah www.sentrycompany.cz byl úplný, správný a přístupný. Je možné, že obsah těchto stránek může být zastaralý, neúplný anebo nesprávný. Obsah těchto stránek v takové situaci není právně závazný.

Ochrana údajů:

Sentry Company s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za škodu vzniklou jakýmkoliv způsobem, v důsledku obsahu nebo používání této stránky. To zahrnuje i weby, které jsou označovány. Soukromí E-mailové komunikace přijaté prostřednictvím této stránky budou považovány za důvěrné z pohledu Sentry Company s.r.o.

Copyright:

Osobní údaje, které nám poskytnete, budou použity výhradně pro účely, pro které jste je poskytly. Copyright Sentry Company si vyhrazuje autorská práva na informace poskytnuté prostřednictvím webových stránek Sentry Company, včetně ochranných známek, log a fotografií. Nic z textu nebo grafiky na této stránce nemůže být použité bez předchozího písemného souhlasu společnosti Sentry Company, distribuovat nebo kopírovat informace je možné pouze pro osobní účely.