OS-I-BEN12M-S

12MP IR Bullet Síťová Kamera

Kamery série Ultra podávají excelentní obrazový výkon díky použití Sony snímacích čipů a výkoných DSP procesorů. Obsahují nejen funkce známé z nižších řad, jako Starlight, IVS, ale přináší zcela nové funkcionality počítání osob a teplotní mapu. Díky analýze těchto informací může váš obchod získat výraznou konkurenční výhodu.

4K technologie
Nejmodernější technologie ve zpracování obrazu přináší rozlišení 4K, která výrazným způsobem zlepšuje kvalitu zachyceného obrazu. Rozlišení odpovídající čtyřem FullHD kamerám Vás zcela jistě uchvátí a díky výřezům z obrazu uvidíte i detaily, které dříve vůbec nebylo možné na záznamu najít.
E-PTZ funkce
E- PTZ ( elektronický -PTZ ( pan / tilt / zoom ) je virtuální technologie. Jde o funkcionalitu podobnou skutečné PTZ s tím rozdílem, že se pohybuje ve výřezem obrazu.
Intelligent Video System (IVS)
Vestavěná videoanalýza umožňuje kameře detekovat a sledovat pohybující se objekty. Kamera může též informovat o zapomenutých nebo naopak zmizelých objektech. IVS také podporuje funkci virtuálního plotu, která umožňuje sledovat, zda nebyla překročena předem určená hranice. Nabízí také rozpoznávání obličejů pro vyhledávání a identifikaci osob.
Počítání osob, teplotní mapa
Osiris kamera dále rozšiřuje možnosti Inteligentní vidoanalýzy o počítání osob a obsazení určeného prostoru (teplotní mapa). Tyto informace lze v reálném čase odesílat k dalšímu zpracování. Zároveň kamera ukládá informaci o denním, týdením, měsíčním a ročním pohybu osob.
Teplotní mapa zjišťuje pohybující objekty v čase a daném prostoru, nachází nejaktivnější oblasti a tyto informace ve formě dat poskytuje dalším komerčním aplikacím.
Smart Scene Adaptive (SSA)
Smart Scene Adaptive (SSA) je jednou z chytrých technologií z dílny Osiris, která dokáže rozpoznat a kompenzovat silná světla v obrazu. Používá se například pro eliminaci vlivu semaforových světel, nebo světel projíždějících automobilů. Automaticky upravuje expoziční parametry kamery tak, aby se vždy dosáhlo optimální obrazové kvality i v prostředí s velmi silným protisvětlem.
Smart H.265+
Poskytuje vysoce kvalitní video bez zbytečné zátěže počítačové sítě. Smart H.265+ je optimalizovanou implementací H.265. Technologie Smart H.265+ obsahuje strategii adaptivního kódování scény, dynamický GOP, dynamický ROI, flexibilních vícerámečkových odkazů a inteligentní redukci šumu, což v součtu umožní úsporu až 70% šířky datového pásma a disku v porovnání se standardem H.265.
Prostředí
Díky teplotnímu rozsahu -40 °C až +60 °C ,je kamera určena do těch nejtěžších pracovních podmínek. Byla vystavena testům na prach a působené vlhkosti a certifikace dle normy IP67 ji předurčuje pro venkovní prostředí. IK10 zase znamená, že kamera dokáže odolat síle odpovídající 55 kg.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Související produkty

  • 1/1.7” 12Megapixel progressive scan CMOS
  • H.265&H.264 triple-stream enkódování
  • 20fps@12M(4000×3000),25/30fps@4K(3840×2160)
  • DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC
  • Více možností sledování: Web prohlížeč, CMS(DSS/PSS) & DMSS
  • 4.1mm ~16.4mm motorizovaný objektiv
  • IR přísvit až do 50m
  • Micro SD karta,IP67,IK10,PoE+

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka