OS-I-BEN6P-ASLT

3x2MP Panoramatická Síťová IR Bullet Kamera

Kamera s více snímači poskytuje větší flexibilitu pro zachycení širokoúhlého videozáznamu. Díky třem 2MP senzorům pracujícím v tandemu za účelem vytvoření komplexního přehledu 180 stupňů může fotoaparát nahradit několik kamer s jedním snímačem, a tím umožňuje rychlejší návratnost investic. Se zorným polem rozděleným do tří senzorů lze nastavit každý snímač pro kontrast a jas, což vede k křišťálově čistému panoramatu.

True Day/Night
Denní / noční mechanický infračervený filtr činí tuto kameru ideální pro aplikace s kolísavými světelnými podmínkami, dodává barevný obraz během dne a automaticky přepíná na monochromatický při stmívání scény.
Starlight Technologie
Kamera je ideální pro aplikace s velmi obtížnými světelnými podmínkami. Dokáže zachytit vysoce kvalitní obraz i za minimálního osvětlení. Jak již z názvu technologie vyplývá, barevný obraz lze zachytit téměř v úplné tmě.
Wide Dynamic Range
Kamera je vybavena nejmodernější technologií pro velký dynamický rozsah (WDR), která poskytuje prokreslený obraz i za velmi obtížných světelných podmínek. I v podmínkách rychle se měnících kontrastů - příliš světlých nebo příliš tmavých, True WDR (120dB) optimalizuje obě složky scény tak, aby dosáhl použitelného obrazu.
Intelligent Video System (IVS)
Vestavěná videoanalýza umožňuje kameře detekovat a sledovat pohybující se objekty. Kamera může též informovat o zapomenutých nebo naopak zmizelých objektech. IVS také podporuje funkci virtuálního plotu, která umožňuje sledovat, zda nebyla překročena předem určená hranice, a nabízí také rozpoznávání obličejů pro vyhledávání a identifikaci osob.
Smart IR
Díky infračervenému osvětlení lze zachytit detailní snímky i za slabého osvětlení nebo úplné tmy. Technologie Smart IR se přizpůsobuje intenzitě infračervených LED diod tak, aby kompenzovala vzdálenost objektu a zabraňuje tomu, aby infračervené LED diody přeexponovaly obraz, když se objekt přibližuje ke kameře. Integrované infračervené osvětlení kamery poskytuje vysoký výkon v prostředí s extrémně slabým osvětlením do 30 metrů.
Ochrana (IP67, IK10, napěťové přetížení)
Zvládne ±25% toleranci vstupního napětí, tato kamera spolehlivě poslouží i v těch nejméně stabilních venkovních podmínkách. 6KV ochrana proti bleskům dostatečně zajistí celou kameru.
Spolehlivost kamery je díky robustní konstrukci bezkonkurenční. Kamera je chráněna proti vodě a prachu s dle normy IP67, a je proto vhodná pro vnitřní i venkovní prostředí.
IK10 zase znamená, že kamera dokáže odolat síle odpovídající 55 kg.
Prostředí
Díky teplotnímu rozsahu -30 °C až +60 °C ,je kamera určena do těch nejtěžších pracovních podmínek. Byla vystavena testům na prach a působené vlhkosti a certifikace dle normy IP67 ji předurčuje pro venkovní prostředí.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Související produkty

  • Tři 1/2.8” 2Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS
  • H.265/H.264 triple-stream enkódování
  • Max 25/30fps@4096x832
  • Podporuje 180° panoramatický pohled
  • Den/Noc(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC,WDR
  • Smart detection
  • Chytré funkce
  • Max. IR LED přísvit až do vzdálenosti 30m
  • Micro SD karta, IP67, IK10,PoE+

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka