OS-I-EEN4F-MS-28

4MP IR Eyeball Síťová Kamera 2.8mm

Přináší vysoce efektivní videokompresi. Šetří přenosové pásmo a úložiště, energeticky úsporný design dále rozšiřuje sledovací systém. Dále nabízí funkce jako starlight , Smart IR, nebo inteligentní analýzu obrazu. Poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu, jakož i chytrá upozornění. Tato série se vyznačuje stupněm krytí IP67 a splňuje IK10 ochranu proti vandalismu. To vše dává zákazníkům větší hodnotu.

Wide Dynamic Range
Kamera je vybavena nejmodernější technologií pro velký dynamický rozsah (WDR), která poskytuje prokreslený obraz i za velmi obtížných světelných podmínek. I v podmínkách rychle se měnících kontrastů - příliš světlých nebo příliš tmavých, True WDR (120dB) optimalizuje obě složky scény tak, aby dosáhl použitelného obrazu.
Intelligent Video System (IVS)
Vestavěná videoanalýza umožňuje kameře detekovat a sledovat pohybující se objekty. Kamera může též informovat o zapomenutých nebo naopak zmizelých objektech. IVS také podporuje funkci virtuálního plotu, která umožňuje sledovat, zda nebyla překročena předem určená hranice, a nabízí také rozpoznávání obličejů pro vyhledávání a identifikaci osob.
Prostředí
Díky teplotnímu rozsahu -30 °C až +60 °C ,je kamera určena do těch nejtěžších pracovních podmínek. Byla vystavena testům na prach a působené vlhkosti a certifikace dle normy IP67 ji předurčuje pro venkovní prostředí.
Ochrana
Zvládne ±30% toleranci vstupního napětí, tato kamera spolehlivě poslouží i v těch nejméně stabilních venkovních podmínkách. 4KV ochrana proti bleskům dostatečně zajistí celou kameru.
Smart H.265+
Poskytuje vysoce kvalitní video bez zbytečné zátěže počítačové sítě. Smart H.265+ je optimalizovanou implementací H.265. Technologie Smart H.265+ obsahuje strategii adaptivního kódování scény, dynamický GOP, dynamický ROI, flexibilních vícerámečkových odkazů a inteligentní redukci šumu, což v součtu umožní úsporu až 70% šířky datového pásma a disku v porovnání se standardem H.265.
HEVC (H.265)
H.265 ITU-T VCEG je nový standard v kódování. H.265 vzešlo ze stávajícího standardu H.264, když využilo některé existující technologie a některé výrazně vylepšilo. Změny se dotkly hlavně vztahů mezi proudem kódu, kvality enkódování a komplexností algoritmu. Zoptimalizováno bylo zejména: ektivita komprese, zvýšena robustnost a schopnost samoopravy, zkráceno zpoždění v reálném čase, zkrácen čas na vyžádání kanálu, zkráceno zpoždění v náhodném přístupu, celkové zjednodušení, atp.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Související produkty

  • 1/3” 4Megapixel progressive scan CMOS
  • H.265&H.264 triple-stream enkódování
  • 25/30fps@4M(2688×1520)
  • Smart Detection
  • WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
  • Více možností sledování: Web prohlížeč, CMS(DSS/PSS)& DMSS
  • 2.8mm fixní objektiv
  • vestavěný mikrofon
  • IR LED přísvit až do vzdálenosti 50m
  • Micro SD karta, IP67, PoE

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka