OS-I-EEN8F-MS-40

8MP IR Eyeball Síťová Kamera

Přináší vysoce efektivní videokompresi. Šetří přenosové pásmo a úložiště, energeticky úsporný design dále rozšiřuje sledovací systém. Nabízí funkce jako Starlight , Smart IR, nebo inteligentní analýzu obrazu. Poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu, jakož i chytrá upozornění. Tato série se vyznačuje stupněm krytí IP67. To vše dává zákazníkům větší hodnotu.

4K technologie
Nejmodernější technologie ve zpracování obrazu přináší rozlišení 4K, která výrazným způsobem zlepšuje kvalitu zachyceného obrazu. Rozlišení odpovídající čtyřem FullHD kamerám Vás zcela jistě uchvátí a díky výřezům z obrazu uvidíte i detaily, které dříve vůbec nebylo možné na záznamu najít.
Intelligent Video System (IVS)
Vestavěná videoanalýza umožňuje kameře detekovat a sledovat pohybující se objekty. Kamera může též informovat o zapomenutých nebo naopak zmizelých objektech. IVS také podporuje funkci virtuálního plotu, která umožňuje sledovat, zda nebyla překročena předem určená hranice. Nabízí také rozpoznávání obličejů pro vyhledávání a identifikaci osob.
Smart H.265+
Poskytuje vysoce kvalitní video bez zbytečné zátěže počítačové sítě. Smart H.265+ je optimalizovanou implementací H.265. Technologie Smart H.265+ obsahuje strategii adaptivního kódování scény, dynamický GOP, dynamický ROI, flexibilních vícerámečkových odkazů a inteligentní redukci šumu, což v součtu umožní úsporu až 70% šířky datového pásma a disku v porovnání se standardem H.265.
HEVC (H.265)
H.265 ITU-T VCEG je nový standard v kódování. H.265 vzešlo ze stávajícího standardu H.264, když využilo některé existující technologie a některé výrazně vylepšilo. Změny se dotkly hlavně vztahů mezi proudem kódu, kvality enkódování a komplexností algoritmu. Zoptimalizováno bylo zejména: efektivita komprese, zvýšena robustnost a schopnost samoopravy, zkráceno zpoždění v reálném čase, zkrácen čas na vyžádání kanálu, zkráceno zpoždění v náhodném přístupu, celkové zjednodušení, atp.
Prostředí
Díky teplotnímu rozsahu -30 °C až +60 °C, je kamera určena do těch nejtěžších pracovních podmínek. Byla vystavena testům na prach a působení vlhkosti a certifikace dle normy IP67 ji předurčuje pro venkovní prostředí.
Ochrana (IP67, napěťové přetížení)
Zvládne ±30% toleranci vstupního napětí, tato kamera spolehlivě poslouží i v těch nejméně stabilních venkovních podmínkách. 6KV ochrana proti bleskům dostatečně zajistí celou kameru.
Spolehlivost kamery je díky robustní konstrukci bezkonkurenční. Kamera je chráněna proti vodě a prachu s dle normy IP67, je proto vhodná pro vnitřní i venkovní prostředí.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Související produkty

  • 1/2.5” 8Megapixel progressive scan CMOS
  • H.265/H.264 dual-stream enkódování
  • 15fps@4K(3840×2160), 25/30fps@3M(2304×1296)
  • DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
  • Více možností sledování: Web prohlížeč, CMS(DSS/PSS) & DMSS
  • 4mm pevný objektiv
  • Vestavěný mikrofon
  • IR přísvit až do 50m
  • Micro SD karta, IP67, PoE

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka