OS-NVR-16F16P-H2L-4K

16 kanálový 1U 16POE 4K&H.265 Pro Síťový Video Rekordér

Síťový videorekordér Osiris NVR5216-16P-4KS2 nabízí vynikající výkon a vysokou kvalitu záznamu pro IP bezpečnostní kamery.
Všude tam, kde jsou důležité detaily pro identifikaci, toto profesionální NVR nabízí výkoný procesor a rozlišení 4K. Dále toto NVR nabízí zrychlené ovládání myší, dálkové ovládání a řízení, vlastní úložiště, druhé úložiště a záložní úložiště. Bylo navrženo jako cenově efektivní, se snadnou instalací a je proto ideální pro celou škálu nasazení. Toto NVR je kompatibilní s množstvím zařízení třetích výrobců, jak s videomanagementem, tak bez něj. Podporuje víceuživatelský přístup a spolupracuje s kamerami až do rozlišení 4K a ONVIF 2.4

Podpora kamer typu “rybí oko”
NVR dokáže narovnat panoramatický záběr tak, aby byl přehledně viditelný.
4K rozlišení
NVR podporuje 4K ultra HD rozlišení (3840 x 2160) pro nahrávání,
živý náhled i přehrávání záznamu.
Inteligentní Video Systém (IVS)
Ve spolupráci s vhodnými kamerami nabízí NVR schopnost detekovat a analyzovat pohybující se objekty. Dále umožňuje zjišťovat zapomenuté nebo naopak chybějící objekty, detekuje virtuální plot a jeho překročení. Rozpoznávání obličejů a počítání osob jsou vynikající funkce pro vyhledávání a identifikaci podezřelých osob. Stejně tak je NVR schopno poskytovat analytická data pro podporu prodeje.
Point of Sale (POS)
NVR může být integrováno s pokladním systémem a poskytnout tak ještě větší bezpečnost při zpracování hotovostních operací.
ANR (Automatic Network Replenishment Technology)
Pokud dojde k přerušení spojení se síťovými kamerami, které nahrávají na vestavěné SD karty, NVR dokáže po obnovení spojení automaticky doplnit chybějící záznam do nahrávky vlastního archivu. Neztratíte tedy ani sekundu záznamu i na nespolehlivých linkách.

Cena je viditelná po přihlášení

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

  • H.265/H.264/MJPEG/MPEG4
  • Max 320Mbps vstupní šířka pásma
  • Až do rozlišení 12Mp pro náhled a přehrávání
  • HDMI/VGA souběžný video výstup
  • 3D inteligentní pozicování pro Osiris PTZ kamery

Nejste přihlášen. Registrujte se a rádi Vám naše soubory zobrazíme.

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka

Nejste přihlášen. Nemůžete vidět naše videa po vytvoření účtu

Přihlášení nebo registrace nového zákazníka